DECCO 71

Profil 6 dhomësh 70 mm i gjerë. Mundësia e aplikimit të kornizës me gjerësinë e instalimit prej 81 mm. Profilet e bardha të pastra. Profilet e klasës A dhe B në përputhje me standardin PN-EN 12608: -1: 2016-04. Mundësia e aplikimit të shumë llojeve të qelqit: nga 14 mm në 44 mm.
  • Uw = 0.86 W / m2K *
  • Izolim termik i përsosur për këtë klasë të profileve – Uf 1.2 Wm2 / K.
  • Përmban sistemin e dyerve.
  • Tre ngjyra thelbësore të ofruara: të bardha, karamel dhe kafe të errët.
  • Vula gome (gomëza) ngjyrë gri ose të zeza.
  • Bërthama e profileve përputhet me ngjyrën e fletëzave dekorative.

Quick Info

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DECCO 71”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.